Meist

Skuup on sündinud missioonist tuua tänavatoidukultuuri värske, kerge, tasakaalus ja tervislik toit. Selline, mis teeb enesetundele pai ning annab mõnusat energiat, et väliüritusel kontserti nautida, festivalimelus seigelda või lõunapausilt naastes töise pärastlõunaga veel palju vinget korda saata.

Skuupi tiimi kuldne trio annab endast kõik, et Sinu toiduelamust saadaks hoolivus, positiivne energia ja vajadusel väärt nõuanne toiduvaldkonnas.

Helena Kõivsaar

Helena Kõivsaar

Toiduvaldkonna süda ja hing

Helena on Skuupi toiduvaldkonna süda ja hing. Tõeline tervisliku eluviisi entusiast, kes kirjutab terviseteemalist Helena blogi, andis välja oma retseptiraamatu targa maiustamise ideedega, pani 2015. aastal kinni pudrumeistri võistluse ja seisab hea selle eest, et Skuup’is pakutavad toidud oleksid toitainete poolest tasakaalus ja maitseksid mmmmõnusalt. Lisaks võiks talle anda veel mõned auhinnad: Skuup’i kärmeim salatikäpp, Kõige nakkavam naer & Osavaim selfie-meister. Indeed.
Kontakt: helena@skuup.ee

Mirje Uibo

Mirje Uibo

Mateeriahaldur-asjaajaja

Mirje toob alati päikese välja ja lahendab kõik asjad naeru ja töökuse võitmatu comboga. Tema organiseerimisvõime kindlustab selle, et Skuup’is on alati värske ja parim tooraine, paberimajandus laitmatus korras ja klientidel naeratus näol. Ühtlasi oskab tema kõige paremini öelda, mis on parasjagu poes tomati kilohind ja kus asub desinfitseerimisvahend. Asendamatu.
Kontakt: mirje@skuup.ee

Jaanika Siiroja

Jaanika Siiroja

Infovoogude ohjaja ning visualiseerija

Jaanika armastab kõike, mis on seotud visuaalide, kommunikatsiooni, turunduse ja hea teenindusega. Lemmiktegevuste hulka kuuluvad pehme teki sees digitahvlil järjekordse insta-joonistuse sirgeldamine, tundideks end kriidiga tahvlile maalima unustamine ning uute ja hullude ideede genereerimine. Skuupis veab tema sotsiaalmeedia-vankrit ja suure tõenäosusega kirjutab just tema Sulle vastu, kui infomeili mõne koostööidee või pakkumise saatnud oled.
Kontakt: jaanika@skuup.ee

Skuup-karavan

Oluline osa Skuupi identiteedist on toidukaravan, millega skuupitarid mööda ilma (või tegelikult peamiselt siiski mööda Eestit) rallivad.
Skuup-karavan on kireva ajalooga. See 1985. aastast pärit Bürstneri haagissuvila oli algselt kasutuses Hollandis, seejärel ööbisid seal komandeeringus olevad Eesti teedeehitajad ning saatuse tahtel sai sellest lõpuks toidukaravan. Karavani ümberehitamine oli hullupööra põnev aeg, kus kogu Skuupi tiim “käe valgeks” (ja ka mündiroheliseks) sai. Koos professionaalide abiga tegime selle seest tühjaks, lõikasime luugi, paigaldasime vajamineva köögitehnika ning värvisime-dekoreerisime täpselt oma maitse järgi.

Loe meie karavani ehitusest ja esimese väljasõidu seiklustest lähemalt SIIT

Kuidas Skuup nime sai?

Paljud on küsinud, kust tuleb ja mida tähendab Skuup. See küsimus viib meid alati mõttes idee genereerimise faasi kus ühiselt aju ründasime, et see kõige sobivam, haaravam ja meie toimetusi parimal moel haarav nimi leida. Seda võib vabalt oma lapsele nime valimisega võrrelda, kahtlemata!

Skuup on segu keele ja tähendusega mängimisest:

• Meie põhiliste tootegruppide nimetused (salat, supp ja smuuti) algavad kõik S-tähega. „S“-i kolmandas astmes võib nimetada ka „S“ kuubis. Ja meil külas käies oledki Skuubis!
• Skuup on kõlalt sarnane inglise keelse sõnaga scoop, mis tähendab tõsteriista (lusikas, kulp või muu sarnane). Meie konteksti igati sobituv, sest kasutame neid igal pool – Sulle salatikarpi kokku pannes, suppi serveerides või marju blenderisse kogudes. Ja logole tuli seetõttu samuti kulbi ikoon sokutada.

*ja kui meie nime tagurpidi loed, siis.. noh… saad lihtsalt teada, mis aeg-ajalt juhtub, kui palju värsket kraami süüa! ;)